Alexa Certify

SI FUNKSIONON?

KËRKO - ZGJIDH – BLI BILETËN

 

Fusni qytetin e nisjes dhe qytetin e mbërritjes të udhëtimit Tuaj. Nga nisjet e ofruara zgjidhni atë që Ju përshtatet më mirë duke marrë parasysh çmimin, kohën e nisjes, shoqërinë e transportit etj. Nisjet në listë jepen me kohën e nisjes, kohëzgjatjen e udhëtimit, shoqërinë e transportit, cilësinë e autobusit, itenerarin e udhëtimit me gjithë kilometrazhin, uljet e mundëshme të çmimeve etj. Me klikimin në butonin “Bli biletën” ose “Zgjidh nisjen” (në varësi të alternativës së kërkimit) zgjidhni linjën e dëshiruar të autobusit. Plotësoni kutitë e detyrueshme për blerësin dhe udhëtarët, kryeni pagesën dhe t’ia kaloni sa më mirë në udhëtimin Tuaj. BusTicket4.me Ju uron rrugë të mbarë.

KËRKO

Fusni qytetin e nisjes dhe të mbërritjes

ZGJIDH

Kontrolloni oraret e sakta të udhëtimeve

BLI BILETËN

Paguani "online" me kartë krediti, ose "offline"

BLLOGËR MË TË RINJ

kontroll

VITI 2019 - SHQIPËRI
VITI 2019 - SHQIPËRI

11.12.2018.

Festat e Krishtlindjes dhe Vitit të Ri sjellin harmoni në ambiente familiare. Rruget e bardha, era e ftofte që na mbush me gëzim e na lajmëron për ...

UNAZA E DURMITORIT
UNAZA E DURMITORIT

04.12.2018.

Unaza rreth Durmitorit është një rrugë rrethore rreth Malit Durmitor, 85 km e gjatë përgjatë rrafshnaltës së Tarës dhe Pivës....

DISA DITË PUSHIMI NË VENDIN MAGJIK - KOLASHIN
DISA DITË PUSHIMI NË VENDIN MAGJIK - KOLASHIN

15.11.2018.

Kolashini është qytet në veri të Malit të Zi. I themeluar nga turqit në shekullin e 17-të, ky qytet i vogël është një nga ven...

ZYRIHU
ZYRIHU

07.11.2018.

Me vendndodhjen e saj unike në Liqenin e Cyrihut, Alpet në horizont, zonat e shumta rekreative dhe diversitetin urban, qyteti ofron një tërësi tërheq&...

KOPENHAGEN
KOPENHAGEN

06.11.2018.

I themeluar si një fshat peshkimi Viking në shekullin X, Kopenhageni u bë kryeqyteti i Danimarkës në fillim të shekullit të 15-të. &nbs...

GOSTIVARI
GOSTIVARI

16.08.2018.

Gostivari është qytet dhe qendër e komunës së Gostivarit në IRJM. Shqiptarët sot përbëjnë rreth 47,12% të...

SHKUPI
SHKUPI

16.08.2018.

Shkupi është kryeqyteti dhe qyteti më i madh i Maqedonisë. Gjatë periudhës ilire Shkupi ishte kryeqendër e Dardanisë dhe njih...

TETOVE
TETOVE

15.08.2018.

Tetova është qytet dhe qendër e komunës së Tetovës në Republikën e Maqedonisë. Tetova gjendet në pjesën v...

KERCOVA
KERCOVA

15.08.2018.

Kërçova është qytet në rajonin jugperëndimor të Maqedonisë. Kërçova, krahinë e veçantë gj...

GJERMANIA - aty ku lashtësia bashkohet me modernen
GJERMANIA - aty ku lashtësia bashkohet me modernen

14.06.2018.

Nëse dëshironi të shihni lashtësinë të gërshetuar me pamje magjepse, atëherë vzitoni Gjermaninë.  Dortmundi ësht...

PUSHIME NE VENDIN MAGJIK - ITALI
PUSHIME NE VENDIN MAGJIK - ITALI

13.06.2018.

Italia është shtet në pjesën jugore të Evropës, në Gadishullin Apenin. Pjesë e këtij vendi janë dhe ishujt në Detin Mesdhe, s...

UDHETIME NGA MALI I ZI PER NE SHQIPERI
UDHETIME NGA MALI I ZI PER NE SHQIPERI

05.06.2018.

Ju pëqejnë udhëtimet? Ne kemi zgjedhjen e duhur për ju. Dy vende fqinje si Mali i Zi dhe Shqipëria, janë dy destinacione ideale për pushime t&...