Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Beogradi - Sofja

30. Nën
E Martë
01. Dhj
E Mërkurë
02. Dhj
E Enjte
03. Dhj
E Premte
04. Dhj
E Shtunë
05. Dhj
E Diel

0% Complete