Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Split - Plitvička Jezera

07. Dhj
E Mërkurë
08. Dhj
E Enjte
09. Dhj
E Premte
10. Dhj
E Shtunë
11. Dhj
E Diel
12. Dhj
E Hënë

0% Complete