Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Split - Plitvička Jezera

28. Sht
E Mërkurë
29. Sht
E Enjte
30. Sht
E Premte
01. Tet
E Shtunë
02. Tet
E Diel
03. Tet
E Hënë

0% Complete