Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Split - Plitvička Jezera

20. Qer
E Diel
21. Qer
E Hënë
22. Qer
E Martë
23. Qer
E Mërkurë
24. Qer
E Enjte
25. Qer
E Premte

0% Complete