Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Split - Plitvička Jezera

25. Qer
E Shtunë
26. Qer
E Diel
27. Qer
E Hënë
28. Qer
E Martë
29. Qer
E Mërkurë
30. Qer
E Enjte

0% Complete