Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Zagrebi - Plitvička Jezera

02. Mar
E Martë
03. Mar
E Mërkurë
04. Mar
E Enjte
05. Mar
E Premte
06. Mar
E Shtunë
07. Mar
E Diel

0% Complete