Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Zagrebi - Plitvička Jezera

30. Maj
E Shtunë
31. Maj
E Diel
01. Qer
E Hënë
02. Qer
E Martë
03. Qer
E Mërkurë
04. Qer
E Enjte

0% Complete