Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Zagrebi - Plitvička Jezera

27. Tet
E Martë
28. Tet
E Mërkurë
29. Tet
E Enjte
30. Tet
E Premte
31. Tet
E Shtunë
01. Nën
E Diel

0% Complete