Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Tiranë - Kotorri

25. Tet
E Diel
26. Tet
E Hënë
27. Tet
E Martë
28. Tet
E Mërkurë
29. Tet
E Enjte
30. Tet
E Premte

0% Complete