Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Tiranë - Kotorri

28. Nën
E Shtunë
29. Nën
E Diel
30. Nën
E Hënë
01. Dhj
E Martë
02. Dhj
E Mërkurë
03. Dhj
E Enjte

0% Complete