Glunex
Tweet
Преглед
Још увек не постоји опис превозника.Аутобуске линије
Аутобуске линије и ред вожње
Никшић - Подгорица *полази сваког дана у 17:45h, враћа се у 19:10h.
Тиват - Сарајево Источно *полази сваког другог дана у 07:35h, враћа се у 09:00h.
Glunex Рецензије
5.0/5.0
1 рецензија/е
Оцена |