Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Tiranë - Kotorri

01. Tet
E Diel
02. Tet
E Hënë
03. Tet
E Martë
04. Tet
E Mërkurë
05. Tet
E Enjte
06. Tet
E Premte

0% Complete