Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Beogradi - Sofja

29. Tet
E Enjte
30. Tet
E Premte
31. Tet
E Shtunë
01. Nën
E Diel
02. Nën
E Hënë
03. Nën
E Martë

0% Complete