Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Split - Plitvička Jezera

22. Tet
E Enjte
23. Tet
E Premte
24. Tet
E Shtunë
25. Tet
E Diel
26. Tet
E Hënë
27. Tet
E Martë

0% Complete