Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Split - Plitvička Jezera

30. Sht
E Mërkurë
01. Tet
E Enjte
02. Tet
E Premte
03. Tet
E Shtunë
04. Tet
E Diel
05. Tet
E Hënë

0% Complete