Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Split - Plitvička Jezera

18. Tet
E Diel
19. Tet
E Hënë
20. Tet
E Martë
21. Tet
E Mërkurë
22. Tet
E Enjte
23. Tet
E Premte

0% Complete