Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Split - Plitvička Jezera

29. Sht
E Premte
30. Sht
E Shtunë
01. Tet
E Diel
02. Tet
E Hënë
03. Tet
E Martë
04. Tet
E Mërkurë

0% Complete