Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Zagrebi - Plitvička Jezera

12. Pri
E Hënë
13. Pri
E Martë
14. Pri
E Mërkurë
15. Pri
E Enjte
16. Pri
E Premte
17. Pri
E Shtunë

0% Complete