Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Zagrebi - Plitvička Jezera

22. Shk
E Enjte
23. Shk
E Premte
24. Shk
E Shtunë
25. Shk
E Diel
26. Shk
E Hënë
27. Shk
E Martë

0% Complete