Alexa Certify

BLOG/TË REJA

kontroll

/db_assets/images/blog_cover/pushime-ne-vendin-magjik-itali-109996-750x250.jpg

PUSHIME NE VENDIN MAGJIK - ITALI

Italia është shtet në pjesën jugore të Evropës, në Gadishullin Apenin. Pjesë e këtij vendi janë dhe ishujt në Detin Mesdhe, si Sicilia dhe Sardenja. Në Alpet e larta në veri të saj gjendet kufiri me Francën, Zvicrën, Aus...

MË TË LEXUARAT

KATEGORITË

ARKIVA