Alexa Certify

BLOG/TË REJA

kontroll

/db_assets/images/blog_cover/gjermania-aty-ku-lashtesia-bashkohet-me-modernen-109998-750x250.jpg

GJERMANIA - aty ku lashtësia bashkohet me modernen

Nëse dëshironi të shihni lashtësinë të gërshetuar me pamje magjepse, atëherë vzitoni Gjermaninë.  Dortmundi është qendra ekonomike e zonës së Ruhrit, ku jetojnë mbi 587,000 njerëz dhe ndodhet në qend&eu...

/db_assets/images/blog_cover/pushime-ne-vendin-magjik-itali-109996-750x250.jpg

PUSHIME NE VENDIN MAGJIK - ITALI

Italia është shtet në pjesën jugore të Evropës, në Gadishullin Apenin. Pjesë e këtij vendi janë dhe ishujt në Detin Mesdhe, si Sicilia dhe Sardenja. Në Alpet e larta në veri të saj gjendet kufiri me Francën, Zvicrën, Aus...

/db_assets/images/blog_cover/udhetime-nga-mali-i-zi-per-ne-shqiperi-109960-750x250.jpg

UDHETIME NGA MALI I ZI PER NE SHQIPERI

Ju pëqejnë udhëtimet? Ne kemi zgjedhjen e duhur për ju. Dy vende fqinje si Mali i Zi dhe Shqipëria, janë dy destinacione ideale për pushime të këndshme. Edhe pse të vogla, qytete e tyre janë me vlera historike dhe me bukuri të rralla nat...

MË TË LEXUARAT

KATEGORITË

ARKIVA