Alexa Certify

BLOG/TË REJA

kontroll

/db_assets/images/blog_cover/lubjana-111113-750x250.jpg

LUBJANA

Destinacionet turistike , 0 Komentara

Lubjana është qyteti kryesor dhe më i madhi i Sllovenisë. Komuna e Lubjanës është një nga 11 bashkitë e qytetit në vend. Qyteti shtrihet rreth lumin Lubjanica, afro 10 km larg lumit Sava. Historianët nuk pajtohen për origjinën e emr...

/db_assets/images/blog_cover/dita-e-te-dashuruarve-qytetet-qe-mund-ti-vizitoni-me-personin-e-zemres-111009-750x250.jpg

DITA E TË DASHURUARVE - qytetet që mund ti vizitoni me personin e zemres

Destinacionet turistike , 0 Komentara

Dita e të dashuruarve na përkujton edhe njëherë se dikuj duhet ti themi më shpesh „Të dua“. 14. Shkurti është një ditë speciale për ata që në mënyrë romantike duan t'i bëjnë dikujë dhura...

/db_assets/images/blog_cover/perla-e-adriatikut-dubrovniku-111003-750x250.jpg

Perla e Adriatikut - DUBROVNIKU

Destinacionet turistike , 1 Komentara

Kroacia njihet si një vend mjaft atraktiv për turistët nga e gjithë bota, ku padyshim bukurinë më të madhe ja jep qyteti i bukur i Dubrovnikut. Aty gjendet një thesarë i paçmuar i historisë dhe bukurisë së krijuar nga natyra n&eum...

/db_assets/images/blog_cover/oher-nje-parajse-per-syte-111007-750x250.jpg

OHËR - një parajsë për sytë

Destinacionet turistike , 0 Komentara

Bëra gati një valixhe të vogël, mora syzet, portofolin dhe pak para. Vendosa ti jap vetes një pushim të vogël dhe të shkoj në një udhëtim në Ohër. U nisa me autobus në ora 11:00 nga Shkupi. Ishte më ngrohtë se zakonis...

 
 

MË TË LEXUARAT

KATEGORITË

ARKIVA